Το Εκπαιδευτικό και Εξεταστικό Κέντρο Frederick σε συνεργασία με τη Σχολή Επιστημών της Αγωγής και Κοινωνικών Επιστημών, Τμήμα Κοινωνικής Εργασίας του Πανεπιστημίου FREDERICK, ανακοινώνει την έναρξη του εκπαιδευτικού προγράμματος με θέμα Εκπαίδευση και Κατάρτιση Σχολικών Κοινωνικών Λειτουργών. Σκοπός του προγράμματος είναι η εξειδίκευση Ειδικών Επιστημόνων Κοινωνικής Εργασίας στο γνωστικό αντικείμενο της Σχολικής Κοινωνικής Εργασίας μέσα από την ανάπτυξη γνώσεων και δεξιοτήτων για εφαρμογή στο χώρο της εκπαίδευσης.

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει το Νοέμβριο και θα ολοκληρωθεί το Δεκέμβριο του 2017.

Για πληροφορίες πατήστε εδώ.

Παρακαλώ κατεβάστε και συμπληρώστε την αίτηση συμμετοχής και έπειτα προωθήστε την στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22394491. (05/10/2017)