Ημερίδα Τμ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών: «Εφαρμογή Μεταβατικής Ρύθμισης στην Αγορά Ηλεκτρισμού της Κύπρου – Σχεδιασμός Λειτουργίας»

Το Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Frederick, ο Διαχειριστής Συστήματος Μεταφοράς Κύπρου και η Ομοσπονδία Εργοδοτών & Βιομηχάνων διοργανώνουν ανοικτή ημερίδα με θέμα: «Εφαρμογή Μεταβατικής Ρύθμισης στην Αγορά Ηλεκτρισμού της Κύπρου – Σχεδιασμός Λειτουργίας», την Τετάρτη 21 Μαρτίου, 17:00 – 19:00, στοΠανεπιστήμιο Frederick, στη Λευκωσία, στην Αίθουσα «Τάσσος Παπαδόπουλος», Νέο Κτήριο (1ος Όροφος).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο τηλέφωνο 22394463 ή ηλεκτρονικά στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Πρόσκληση/Πρόγραμμα