Ο ρόλος της Αρχής Ραδιοτηλεόρασης

Ο ρόλος της Αρχής Ραδιοτηλεόρασης στο Κυπριακό Ραδιοτηλεοπτικό Πεδίο

Ανοικτή Διάλεξη στο Τμήμα Δημοσιογραφίας της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Frederick με την κα Αντιγόνη Θεμιστοκλέους, Λειτουργό Ραδιοτηλεόρασης, Αρχή Ραδιοτηλεόρασης Κύπρου

Το Τμήμα Δημοσιογραφίας της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Frederick, στα πλαίσια του μαθήματος AJER 200 «Σειρά Διαλέξεων», διοργανώνει Ανοικτή Διάλεξη με θέμα: «Ο ρόλος της Αρχής Ραδιοτηλεόρασης στο Κυπριακό Ραδιοτηλεοπτικό Πεδίο» με την κα Αντιγόνη Θεμιστοκλέους, Λειτουργό Ραδιοτηλεόρασης, Αρχή Ραδιοτηλεόρασης Κύπρου.

Η Διάλεξη θα δοθεί την Πέμπτη, 18 Μαρτίου 2010 στις 2μ.μ. στην Αίθουσα Διαλέξεων αρ.2, στην Καινούρια Πτέρυγα του Πανεπιστημίου Frederick στη Λευκωσία.

Συντονισμός: Δρ Αιμίλιος Χαραλαμπίδης, κα Χριστιάνα Καραγιάννη,
Τμήμα Δημοσιογραφίας, Πανεπιστήμιο Frederick.