ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΑΛΙΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2017/CONTINUING STUDENTS COURSE REGISTRATION-SPRING SEMESTER 2017

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες,

Με την ευκαιρία της έναρξης των μαθημάτων (6 Φεβρουαρίου) για το Εαρινό Εξάμηνο 2017, σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές σε μαθήματα θα γίνονται από τις 30 Ιανουαρίου μέχρι την 1η Φεβρουαρίου.

Πιο κάτω θα βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα, καθώς επίσης και όλες τις διαδικασίες που είναι απαραίτητες να γίνουν με την έναρξη του νέου ακαδημαϊκού εξαμήνου για να θεωρείστε εγγεγραμμένοι φοιτητές.

Dear Students

We would like to inform you that course registration for Spring 2017 will be held from 30 January – 1 February 2017. Classes begin on Monday, 6 February 2017.

You can find below the course registration schedule, as well as all relevant procedures for your registration to the new semester.