ΑΠΟΚΤΩ ΠΕΙΡΑ, ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ, ΠΡΟΣΦΕΡΩ!- Γίνε εμψυχωτής/τρια στο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ FUNTASIA και στο ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

Λευκωσία, Ιούνιος, Ιούλιος και Σεπτέμβριος 2018

Το Τμήμα Επιστημών της Αγωγής του Πανεπιστήμιου Frederick διοργανώνει για τρίτη συνεχή χρονιά το «Καλοκαιρινό Σχολείο FUNTASIA» για παιδιά ηλικίας από 6-12 ετών και για δεύτερη φορά, μετά το Πάσχα του 2018, το «Σχολείο της Φύσης» και προσκαλεί προπτυχιακούς/ές και μεταπτυχιακούς/ές φοιτητές/φοιτήτριες και αποφοίτους του να δηλώσουν συμμετοχή για να αναλάβουν τον ρόλο του/της εμψυχωτή/τριας σε μια σειρά από πρωτότυπες εκπαιδευτικές, επιστημονικές και καλλιτεχνικές δραστηριότητες που σχεδιάστηκαν από τους καθηγητές και τις καθηγήτριες του Τμήματος.

«Καλοκαιρινό Σχολείο FUNTASIA»

Ημερομηνίες:  2-6 Ιουλίου, 9-13 Ιουλίου, 16-20 Ιουλίου και 23-27 Ιουλίου

Ωράριο απασχόλησης: 7.30 π.μ.-15.30, Δευτέρα έως Παρασκευή

Παιδιά ηλικίας 6-12 ετών

«Σχολείο της Φύσης»

Ημερομηνίες:  25-29 Ιουνίου και 3-7 Σεπτεμβρίου

Ωράριο απασχόλησης: 7.30 π.μ.-13.30, Δευτέρα έως Παρασκευή

Παιδιά ηλικίας 4-10 ετών

Αίτηση συμμετοχής: Υποβολή ηλεκτρονικά μέχρι την Τρίτη 12 Ιουνίου 2018 (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Περισσότερες πληροφορίες: Άντρη Χ. Κωνσταντίνου (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) και στο τηλέφωνο 95501966.

Αίτηση συμμετοχής