ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ: ΓΙΝΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ FREDERICK

Έλα να γνωρίσεις το επάγγελμά σου στα δύο Καλοκαιρινά “σχολεία” του Πανεπιστημίου Frederick, FUNTASIA και Σχολείο της Φύσης. Εκεί θα έχεις την ευκαιρία να δεις τον εαυτό σου στο μέλλον ως εκπαιδευτικό, να εφαρμόσεις καινοτόμες ιδέες, να γνωρίσεις από κοντά τους φοιτητές μας που εργοδοτούνται στα δύο καλοκαιρινά “σχολεία”, να μάθεις για τις εμπειρίες εργοδότησης που θα μπορείς να έχεις παράλληλα με τις σπουδές σου και να συναντήσεις τους ακαδημαϊκούς του Τμήματος Επιστημών της Αγωγής.

Ακολούθησε την περιπέτεια στο Facebook:

www.facebook.com/forestschoolcyprus

www.facebook.com/funtasiasummerschool