Ψάχνουμε για νέα ταλέντα στις εφαρμοσμένες τέχνες

Είσαι μαθητής/τρια ή απόφοιτος/η Κλάδου Εφαρμοσμένων Τεχνών στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση;

Το Τμήμα Τεχνών και Επικοινωνίας του Πανεπιστημίου μας στηρίζει τους νέους και τις νέες που έχουν τη δυνατότητα να διακριθούν και να συμβάλουν στην ανάπτυξη των τεχνών, επιβραβεύοντας τα μεγαλύτερα ταλέντα στον κλάδο των Τεχνών στην Κύπρο με ειδικές υποτροφίες.

Στείλε μας το portfolio σου και διεκδίκησε υποτροφία για οποιοδήποτε προπτυχιακό πρόγραμμα design του Τμήματος:

Είτε κερδίσεις την υποτροφία είτε όχι, κορυφαίοι/ες επαγγελματίες του χώρου που στελεχώνουν το Τμήμα θα μελετήσουν το portfolio σου και θα σου στείλουν σχόλια και πολύτιμες συμβουλές.

Θα δοθούν συνολικά 5 υποτροφίες ύψους 30% για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23.

Η υποτροφία δεν μπορεί να συνδυαστεί με άλλες μειώσεις διδάκτρων.

Από το δεύτερο έτος, μπορείς να συμμετέχεις στο πρόγραμμα «Υποτροφίες κατά τη διάρκεια της φοίτησης».

Τα portfolio πρέπει να σταλεί σε ηλεκτρονική μορφή μαζί με το ονοματεπώνυμο σου, ημερομηνία γέννησης, σχολείο και στοιχεία επικοινωνίας (τηλέφωνο, email, διεύθυνση) μέχρι το τέλος Ιουνίου 2022 στο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Καθ. Κώστας Μάντζαλος).