ΟΠΑΠ Μαραθώνιος Λεμεσού Virtual Race / OPAP Limassol Marathon GSO , Virtual Edition (21 Νοεμβρίου – 5 Δεκεμβρίου)

English text below

21 Νοεμβρίου μέχρι τις 5 Δεκεμβρίου 2020

Δήλωσε και εσύ τη συμμετοχή σουστο Virtual 5Km Corporate Race  με την ομάδα τουFrederick University!

Πώς μπορώ να συμμετέχω στον Virtual 5Km Corporate Race  ΟΠΑΠ Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ;

Δηλώνοντας συμμετοχή στον πιο κάτω σύνδεσμο:

Πώς τρέχω στον Virtual ΟΠΑΠ Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ;

• Θα πρέπει να τρέξετε στον Virtual ΟΠΑΠ Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ μέσα στη χρονική περίοδο της εκδήλωσης (21 Νοεμβρίου μέχρι 5 Δεκεμβρίου).
  • Επιτρέπεται να τρέξετε την απόσταση όσες φορές επιθυμείτε αλλά θα πρέπει να στείλετε το τελικό σας χρόνο μόνο μία φορά. Ο τελικός σας χρόνος θα ελεγχθεί και θα εγκριθεί.
  • Επιτρέπεται να τρέξετε σε οποιοδήποτε ρυθμό, σε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο, σε οποιαδήποτε επιφάνεια – όπως επιθυμείτε - .Είναι ένας virtual αγώνας. Το μόνο που χρειαζόμαστε από εσάς είναι μια φωτογραφία (screenshot) της επίδοσης σας, η οποία να αποδεικνύει ότι έχετε τρέξει τη συγκεκριμένη απόσταση.
  • Η διαδικασία επιβεβαίωσης της επίδοσης των συμμετεχόντων αναγνωρίζει τις ακόλουθες εφαρμογές καταγραφής επίδοσης:
  • Garmin
  • Apple
  • Suunto
  • Polar
  • Strava
  • Map My Run
  • Nike App

Ή οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή με GPS

• φωτογραφία (screenshot) θα πρέπει να σταλεί στο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  και το αποτέλεσμα θα εγκρίνεται ή θα απορρίπτεται σε διάστημα 3 ημερών.

Τι θα παραλάβει η ομάδα μου αν ολοκληρώσουμε με επιτυχία τον Virtual αγώνα;

1. Επίσημο Μετάλλιο του αγώνα για όλα τα μέλη της ομάδας
  2. Επίσημο Δίπλωμα του αγώνα με τον επίσημο χρόνο της ομάδας
  3. Επίσημο BIB-Number του αγώνα για τους δρομείς της ομάδας
  4. Επίσημο χρόνο τερματισμού της ομάδας

Για πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο Αθλητικό Γραφείο στη Λεμεσό:

Tηλ. 357 25735001

Επίσημη Ιστοσελίδα Διοργάνωσης

OPAP Limassol Marathon GSO , Virtual Edition

21st of November until the 5th of December 2020.

Run with the Frederick University Team!

How can I enrol in the OPAP Limassol Marathon GSO Virtual Race with the Frederick University team?

You can participate by registering in the following link

How do I run the OPAP Limassol Marathon GSO Virtual Race?

• You need to run the OPAP Limassol Marathon GSO Virtual Race within the active time period of the event (21st of November – 5th of December).
  • You are allowed to run the distance as many times as you like but you can only send your result once. That result will be verified and approved.
  • You are allowed to run at any pace, indoors or outdoors, at any terrain – basically as you like -. This is a virtual event. What we need from you is a screenshot of your run, proving that you have run the relevant distance.
  • The validation process recognizes the following tracking applications:
  • Garmin
  • Apple
  •  Suunto
  • Polar
  • Strava
  • Map My Run
  • Nike App

Or any other GPS Tracking Device.

• The screenshot must be sent to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. and will be accepted or rejected within 3 days.

What will I receive If I complete the OPAP Limassol Marathon GSO Virtual Run?

1. Official Race Medal
  2. Official Race Diploma